ISKOLAI ÉTKEZDE

Školská jedáleň - Iskolai étkezde

ISKOLAI ÉTKEZDE

Működésünk alapelve az egészséges étkeztetés. A megfelelő étrend által biztosított energia-utánpótlás tartja karban és működteti szervezetünket. Fennállásunk óta a tápanyagokban gazdag, koleszterinszegény étrenddel való megbarátkozást kívánjuk a fiatalabb generáció étrendjébe bevezetni.

Ne csak tanulmányainkban, de étkezésünkben is legyünk okosak!

Amit tudni kell:

Az étkezési hozzájárulás az Alapiskola mellett működő iskolai étteremben:

Korosztály

Az élelmiszer vásárlásának költségei

2. A pénzügyi övezet

Tízórai ára

A havi üzemköltség díja

Alsó tagozat

1,50 €

0,65 €

5,- €

Felső tagozat

1,70 €

0,70 €

5,- €

*Az étkezési hozzájárulás összegét Zselíz várros 1/2022-es számú általános érvényű rendelet szabályozza.

Az étkezési hozzájárulás fizetésének lehetséges módja:

Az étkezési hozzájárulást a gyermek törvényes képviselője előre, legkésőbb az előző hónap 25. napjáig fizeti ki, a következő lehetséges formában /a megfelelőt bekarikázni/:

1. állandó átutalási megbízás
  2. internetbanking
  3. postai utalvánnyal való fizetés

Postai utalvánnyal való fizetés esetén a befizetést igazoló szelvényt legkésőbb az előző hónap (augusztus) 25-ig kell leadni az iskolai étteremben, hogy az étkezést a következő hónap 1. napjától lehessen igénybe venni.

Ha a szelvény későn lesz leadva, abban az esetben az étkezőnek csak a leadást követő napon lesz étkezés szolgáltatva.

Az így keletkezett túlfizetés az étkező tanuló következő hónapban történő fizetésénél lesz levonva.

Az IBAN formátumú számlaszámot, amelyről megvalósítva lesz az étkezési hozzájárulás támogatása, és amelyre vissza lesz utalva a túlfizetés a tanuló törvényes képviselőjének a tanév befejezése után, a törvényes képviselő tünteti fel: IBAN ........................................................... .

Az ebédről való bejelentkezést vagy kijelentkezést egy munkanappal előre 14:00 óráig kell megtenni. Az ebéd elkészítésének napján már nem lehet kijelentkezni.

Betegség 1. napján a nem kijelentett ebédet ebédhordóban el lehet vinni 11:30-tól 12:00-ig. A hiányzás többi napján a tanulót szükséges időben kijelenteni az ebédről.

Az el nem vitt vagy időben nem kijelentett ebédért nem jár pénzügyi vagy dologi térítés.

Az ebédről való kijelentkezés lehetőségei:

• telefonon a +421 918130 833  telefonszámon
  • e-mail formájában sjmad.zeliezovce@gmail.com e-mail címen
  • személyesen az iskolai étteremben

A tanuló törvényes képviselője a leírtak alapján tudomásul veszi, hogy amennyiben gyermeke nem vesz részt a tanításon, köteles őt időben kijelenteni az ebédről.