Alakulás Hinta Tanulói önkormányzat 2012/13

Tanulói önkormányzat

Alakulás

Tanulói önkormányzat

2012. március 22-én Máté Anikó megbízott igazgatónő és Horváth Irénke tanító néni gyámolítása mellett alakult meg iskolánk tanulókból álló önkormányzata. A gyereksereg lelkesen, buzgón, jobbnál jobb ötletekkel kezdte meg a közös munkát. Az ún. sütis akciónak köszönhetően iskolánk legkisebbjeinek sikerült nagy-nagy örömet szerezni, mivel az ebből befolyt összegből mérleghintát avattunk az udvarban. Szintén remek ötletnek bizonyult a „Tarts rendet az osztályban!” elnevezésű kezdeményezés, melyben a tantermek tisztaságának megőrzését helyezték előtérbe. A legtisztább, legrendesebb osztálynak járó torta kellő motivációt jelent és az egészséges versengést is biztosítja.

S hogy kik azok a tanulók, akik képviselik az iskolát és persze példát mutatnak diáktársaiknak?

Hereng Noémi, Nagy Zoltán (V.A)

Šiko Bianca, Tóth Máté (V.B)

Meliška Gabriella, Štugel Ádám (VI.A)

Verbók Noémi, Szalai Zsófia (VI.B)