Úszótanfolyam 2013, III.évfolyam

Időrendi beosztás: 09:00 – 12:00 – fedett uszoda minden nap

Ebéd: 12:00 – 12:30

Szabadfoglalkozás: nézelődés, vásárlás 13:30 - ig

13:30 - tól – 16:30 – ig úszásgyakorlás a kinti bazénban.

Tanfolyam vezetője: PaedDr. Kádasi László

Instruktorok: Mgr. Urbán Beáta

Mgr. Debnár Judit

Mgr. Okos Éva

Mgr. Trnavszky Mónika

Diákok létszáma 27, ebből 10 zselízi, 17 csatai.

Tanfolyam célja: elsajátítani a gyorsúszás alapjait a tanfolyam végén minimum 10 – 12 métert leúszni.Lásd a mellékelt táblázatot. Második nap nem kötelezően lehetett gyakorolni a hátúszást, utolsó nap ebből is volt megmérettetés, lásd a táblázatot.

Első nap sikerült megcsinálni a képzést a terv szerint (szerda) kinti úszás 17:30 -ig. Csütörtök és péntek már nem volt ilyen szerencsés a délutáni foglalkozásokat nem tudtuk megvalósítani (eső végett 14 °C ) helyette pótprogramokat szerveztünk.

Annak ellenére, hogy csak egy egész nap lehetett úszni a diákok nagyon igyekeztek és elsajátították azt a tudománymennyiséget ami 3 napra volt elkészítve.

Külön köszönetet érdemelnek az instruktorok, akik minden egyes kérésemet teljesítették az úszástanulás terén.

Köszönöm a csatai iskola vezetőségének, hogy együtt vehettünk részt ezen a tanfolyamon és szeretnénk több ilyen közös akciót szervezni diákjaink érdekében a jövőben is.

PaedDr. Kádasi László

Tanai Noémi