Alakulás Hinta Tanulói önkormányzat 2012/13

Tanulói önkormányzat

Tanulói önkormányzat 2012/13

ÚJJÁALAKULT A TANULÓI ÖNKORMÁNYZAT

A szeptember nem csupán új tanévet hozott, hanem az ötödikesek személyében új tagokat is a tanulói önkormányzatba. Az első összejövetelen a tagok elnököt és alelnököt választottak. A titkos szavazás során az önkormányzat vezetésével a IX.A osztály tanulóját, Riedl Reginát bízták meg, alelnökként pedig a VIII.B osztályos Bencsík Stefánia kapott bizalmat. Az önkormányzat új tagjai aktív résztvevői voltak az eddigi gyűléseknek, sőt remek tippekkel bővítették testületünk eszköztárát. Az V.A osztályt látogató Gáál Boglárkától származott az az ötlet, hogy a választott alelnökök minden évben a nyolcadik évfolyamból kerüljenek ki, s ők legyenek egy év múlva az önkormányzat elnökei is.

A tanulói önkormányzat tagjai a 2012/2013-as tanévben:

5.A – Gaál Boglárka, Családi Dávid

5.B – Puksa Mátyás Ferenc, Varga Rebeka

6.A – Nagy Zoltán, Hereng Noémi

6.B – Belan Veronika, Tóth Máté

7.A – Meliska Gabriella, Šugel Ádám

7.B – Verbók Noémi, Tankó Orsolya

8.A – Kurali Barbara, Vrzala Diana

8.B – Bencsík Stefánia, Lőrincz Péter

9.A – Riedl Regina, Sárai Bálint Zsombor

9.B – Koncz Cyntia, Nyírő Bea                                                                                                                                                                                                                                         ( Harapj Rá!)