2018/2019
Területi forduló: Gúta, 2019. április 1.
Csapat neve : Szélvészek - 9. helyezés
A csapat összetétele: Alt Sára, Nagy Andrea, Pásztor Nóra, Kapusta Barnabáš
Felkészítő pedagógus: Mgr. Horváth Csilla
Körzeti forduló: 2019. március 7. Jókai Mór Alapiskola Komárom
Csapat neve : Szélvészek - 5. helyezés
A csapat összetétele: Alt Sára, Nagy Andrea, Pásztor Nóra, Kapusta Barnabáš
Felkészítő pedagógus: Mgr. Horváth Csilla
2017/2018
Országos döntő: Vásárút, 2018. április 25.
IV. B osztály - a Vadvirágok csapat tagjai: Raj Tamara, Sunyík Zsófia, Fábik Viktor, Trgiňa Marcel -3. helyezés
Felkészítő pedagógus: Mgr. Mokos Éva
Területi forduló: Gúta, 2018. április 11.
IV. B osztály - a Vadvirágok csapat tagjai: Raj Tamara, Sunyík Zsófia, Fábik Viktor, Trgiňa Marcel - 1. helyezés
Felkészítő pedagógus: Mgr. Mokos Éva
Körzeti forduló: 2018. március 15. Jókai Mór Alapiskola Komárom
Csapat neve : Vadvirágok - 2. helyezés
A csapat összetétele: Raj Tamara, Sunyík Zsófia, Fábik Viktor, Trgiňa Marcel
Felkészítő pedagógus: Mgr. Mokos Éva
Csapat neve: Fürge gyíkok - 17. helyezés
A csapat összetétele: Kicsindy Kristián, Jašák Kevin, Szabó Konrád, Török Dávid
Felkészítő pedagógus: Mgr. Urbán Beáta
A körzeti versenyen szereplő 17 csapat közül 8 jutott tovább a területi döntőbe.
2015/2016
Körzeti forduló: 2016. március 7. Búcs
Csapat neve : Zselízi tigrisek - 7. helyezés
A csapat összetétele: Kováč Dániel, Okos Máté Zsolt, Porubčan Márk, Szabó Krisztián, Végh Márton
Felkészítő pedagógus: Mgr. Horváth Csilla
A körzeti versenyen szereplő 10 csapat közül 5 jutott tovább a területi döntőbe.
Az iskolai forduló sikeres csapata:
Csapat neve : Zselízi tigrisek
Csapattagok névsora:
Felkészítő pedagógus: Mgr. Horváth Csilla
2013/2014
Az iskolai forduló sikeres csapatai
III. A – Napraforgó csapat: Horváth Noémi, Ábel Fanni, Melczer Anna, Vágó László, póttag: Bobál Alexandra
Felkészítő: Mgr. Sajka Mária
IV. A – Fürge gyíkok: Sághi Viktória, Szabó Jázmin, Dávid Barnabás, Viczencz Vivien
Felkészítő: Mgr. Urbán Beáta
IV. B – Kezeslábas: Boška Márk, Félix Eszter, Spek Adrienn, Vavró Zsófia
Felkészítő: Mgr. Mokos Éva
Körzeti forduló: Léva, 2014. március 21..
IV. B – Kezeslábas: Boška Márk, Félix Eszter, Spek Adrienn, Vavró Zsófia (Felkészítő: Mgr. Mokos Éva) -
2. helyezés
IV. A – Fürge gyíkok: Sághi Viktória, Szabó Jázmin, Dávid Barnabás, Viczencz Vivien (Felkészítő: Mgr. Urbán Beáta) -
7. helyezés
III. A – Napraforgó csapat: Horváth Noémi, Ábel Fanni, Melczer Anna, Vágó László, póttag: Bobál Alexandra
(Felkészítő: Mgr. Sajka Mária) - 13. helyezés
Területi forduló: Léva, 2013. április 4.
IV. B – Kezeslábas: Boška Márk, Félix Eszter, Spek Adrienn, Vavró Zsófia (Felkészítő: Mgr. Mokos Éva) -
3. helyezés
IV. A – Fürge gyíkok: Sághi Viktória, Szabó Jázmin, Dávid Barnabás, Viczencz Vivien (Felkészítő: Mgr. Urbán Beáta) -
7. helyezés
Országos forduló: Léva, 2014. április 25.
IV. B – Kezeslábas: Boška Márk, Félix Eszter, Spek Adrienn, Vavró Zsófia (Felkészítő: Mgr. Mokos Éva) -
4. helyezés
2012/2013
„ 7 mérföldes csizmában heted 7 határon át”
Körzeti forduló: Ipolyvisk, 2013. március 1.
III. A osztály - FÜRGE NYULAK csapattagjai : Dávid Barnabás, Jencso Dániel, Kovács Ezechiel, Viczencz Vivien
III. B osztály - OKOS MÓKUSOK csapattagjai : Boska Márk, Félix Eszter, Spek Adrienn, Tanai Noémi
IV. A osztály - PÁRDUCOK csapattagjai : Balya Dániel, Borsos Bence, Nagy Szilvia, Varga viktória
IV. A osztály - PUMÁK csapattagjai : Duba Dorottya, Holop Veronika, Hutai Bianka, Vrzala Anitka
IV. B osztály - GEPÁRDOK csapattagjai : Hévizi Kornélia, Hlavacsek Krisztina, Nagy Viktória, Repka József
Területi forduló: Ipolyvisk, 2013. április 9.
III. B osztály - OKOS MÓKUSOK csapattagjai : Boska Márk, Félix Eszter, Spek Adrienn, Tanai Noémi - 1. helyezés
IV. A osztály - PUMÁK csapattagjai : Duba Dorottya, Holop Veronika, Hutai Bianka, Vrzala Anitka - 3. helyezés
Országos forduló: Ipolyvisk, 2013. április 30.
III. B osztály - OKOS MÓKUSOK csapattagjai : Boska Márk, Félix Eszter, Spek Adrienn, Tanai Noémi - 1. helyezés
Nemzetközi forduló:
III. B osztály - OKOS MÓKUSOK csapattagjai : Boska Márk, Félix Eszter, Spek Adrienn, Tanai Noémi - eredményes versenycsapat