2023/2024
Járási sakkbajnokság
Időpont: 2023. november 3.
Helyszín: Tolmács
Versenyzők száma: 56 alapiskolás, 25 középiskolás
Eredmények:
Mangult Dávid (VII.A) 5. hely,
Raj Krisztián (VIII.) 9. hely,
Horváth Daniel (IX.A) 10. hely.
XVIII. Összmagyar Nemzeti Diákbajnokság
Időpont: 2023. október 24.
Helyszín: Szentpéter, Kossányi József Alapiskola és Óvoda
A verseny eredménye:
Raj Krisztián (VIII.) - 3. helyezés (52 indulóból)
Mangult Dávid (VII.A) - 7 játszmából 4 alkalommal nyert, így í középmezőnyben végzett
.
Sakkverseny - Oroszka
Időpont: 2023. szeptember 16.
A verseny eredménye:
Raj Krisztián (VIII.) kategóriájában az 1. helyezést érte el.
2022/2023
Iskola sakkbajnokság
Időpont: 2023. május 19.
Helyszín: AI Zselíz
A bajnokság eredményei:
1. helyezés: Chen Jiuan (IX.A)
2. helyezés: Raj Kristián (VII.)
3. helyezés: Horváth Daniel (VIII.A)
4. helyezés: Mangult Dávid (VI.A)
További résztvevők: Jašák Kevin (IX.A), Kapusta Barnabás (VIII.A), Éder Máté (VII), Kicsindy Kristián (IX.A), Hemela Dániel (VII.), Dóka Dániel (III.A), Tóth Kornél (VII), Tomašovský Péter (VIII.B), Baka Attila (IX.A), Vincze Adrián (IX.B), Trgiňa Marcel (IX.B), Antal Tamás (VII.)
2019/2020
Járási sakkbajnokság
Időpont: 2019. november 8.
Helyszín: Léva
Versenyzők száma: 33
Résztvevő: Kaszmán Tamás (8.A) - 3. hely
Chen Jiuan (6.A)
Jašák Kevin (6.A)
Családi Norbert VIII. - 12. helyezést ért el.
2018/2019
Pogármester kupa Oroszka
Időpont: 2019. május 18.
Helyszín: Oroszka
1. helyezés: Családi Norbert (VIII.)
A XV. karácsonyi sakkbajnokság
Időpont: 2018. december 18.
Helyszín: AI Zselíz
A bajnokság eredményei:
1. helyezés: Családi Norbert (VIII.)
2. helyezés: Kaszmán Tamás (VII.A)
3. helyezés: Györög Áron (IXI.B)
4. helyezés: Jašák Kevin (V.A)
5. helyezés: Levický Máté István (VIII.)
6. helyezés: Dioši Dániel (IX.B)
7. helyezés: Hegedűs Gábor (IX.B)
8. helyezés: Titkoš Alan Dávid (IX.A)
9. helyezés: Török Tamás (IX.A)
10. helyezés: Daniš Lajos (IX.B)
11. helyezés: Tanai Ákos (VII.A)
12. helyezés: Molnár Ádám (IX.B)
13. helyezés: Fazekas Levente (VII.B)
14. helyezés: Chen Jiuan (V.A)
15. helyezés: Šógor Bálint Marcell (VII.B)
16. helyezés: Kicsindy Krisztián (V.A)
16. helyezés: Kovács Bence (VI.A)
Versenybíró: Machník Ján
Szervező: Mgr. Köteles Péter
DIÁKOLIMPIA 2018
Időpont: 2018. október 5.
Helyszín: Dunaszerdahely
Résztvevő:
Családi Norbert VIII. - 25. helyezést ért el.
Járási sakkbajnokság
Időpont: 2018. október 18.
Helyszín: Léva
Versenyzők száma: 32
Résztvevő:
Családi Norbert VIII. - 12. helyezést ért el.
2017/2018
Ifjúsági GPX sakkverseny
Időpont: 2018. április 21.
Helyszín: Oroszka
Versenyzők száma: 14
Résztvevők:
Raj Krisztián II. B - kategóriájában I. helyezést ért el.
Raj Tamara IV. B
Jašák Kevin IV. A
A XIII. karácsonyi sakkbajnokság
Időpont: 2017. december 15.
Helyszín: AI Zselíz
A bajnokság eredményei:
1. helyezés: Repka József (IX.B)
2. helyezés: Meliska Dániel (IX.B)
3. helyezés: Családi Norbert (VII.)
4. helyezés: Jašák Kevin (IV.A)
5. helyezés: Kaszmán Tamás (VI.A)
6. helyezés: Vetter Gyula (IX.B)
7. helyezés: Búri Dávid (IX.A)
8. helyezés: Kovács Gyula (IX.A)
9. helyezés: Ďurina Norbert (IX.B)
10. helyezés: Molnár Szabolcs (IX.B)
11. helyezés: Török Dávid (IV.A)
12. helyezés: Kicsindy Krisztián (IV.A)
13. helyezés: Chen Jiuan (IV.A)
14. helyezés: Györög Áron (VIII.B)
15. helyezés: Daniš Lajos (VIII.B)
16. helyezés: Kovács Bence (VI.A)
Versenybíró: Machník Ján, Farkas István
Szervező: Mgr. Köteles Péter
Járási sakkbajnokság
Helyszín: Léva
Időpont: 2017.november 9.
Versenyzők száma: 35
Az iskolánkat képviselték: Repka József (VIII.B) 11. helyezés
Levicky Máté (VII.) 16. helyezés
Családi Norbert (VII.) 23. helyezés
XIII. Összmagyar Nemzeti Diákbajnokság felvidéki elődöntője
Időpont: 2017. november 3.
Helyszín: Marianum Egyházi Iskolaközpont Komárom
Versenyzők száma:
Repka József (IX.B) - ___. helyezés
2016/2017
Oroszkai Községi Amatőr Sakkozók Klubja - 5. polgármester vándorserlege sakkbajnokság - 2017. április 22., Oroszka
A versenyen résztvevő tanulók:
Repka József - 13. helyezés
Családi Norbert - 23. helyezés
Ifjúsági GPX sakkverseny
Időpont: 2017. március 25.
Helyszín: Tolmács
Versenyzők száma: 24
Repka József (VIII.B) - 7. helyezés
A XII. karácsonyi sakkbajnokság
Időpont: 2016. december 22.
Helyszín: AI Zselíz
A bajnokság eredményei:
1. helyezés: Repka József (VIII.B)
2. helyezés: Családi Dávid (VIII.A)
3. helyezés: Kaszmán Tamás (V.A)
4. helyezés: Pásztor István (IX.A)
5. helyezés: Meliska Dániel (VIII.B)
6. helyezés: Török Tamás (VII.B)
7. helyezés: Levický Máté (VI.)
8. helyezés: Búri Dávid (VIII.A)
9. helyezés: Török Viktor (IX.A)
10. helyezés: Vetter Gyula (IX.B)
11. helyezés: Molnár Szabolcs (VIII.B)
12. helyezés: Kovács Gyula (VIII.A)
13. helyezés: Családi Norbert (VI.)
14. helyezés: Jašák Kevin (III.A)
15. helyezés: Kicsindy Krisztián (III.A)
16. helyezés: Kovács Zsolt (IX.B)
Versenybíró: Machník Ján, Farkas István
Szervező: Mgr. Köteles Péter
Járási sakkbajnokság
Helyszín: Léva
Időpont: 2016.11.4.
Versenyzők száma: 17
Az iskolánkat képviselték: Repka József (VIII.B) 9.helyezés
Családi Dávid (IX.B) 15.helyezés
Török Viktor (IX.B) 12.helyezés
Tanulóink a középmezőnyben végeztek.
2015/2016
„A szabadidőközpont sakkbajnoka”
Időpont: 2016. február 19.
Helyszín: Zselízi Szabadidőközpont
Szabályzat: ötfordulós villámsakk, minden versenyző kizárólag egy kategóriában indul
Versenyzők száma: 22
Eredmények:
Családi Dávid (VIII.A) – 4. helyezés
Levický Máté István (V.) – 5. helyezés
Családi Norbert (V.) – 7. helyezés
Török Tamás (VI.B) - résztvevő
XI. karácsonyi sakkbajnokság
Időpont: 2015. december 22.
Helyszín: AI Zselíz
A versenyen résztvevő tanuló |
Osztály |
1. Kaszmán Tamás |
IV.A |
2. Levicky Máté |
V. |
3. Családi Norbert |
V. |
4. Török Tamás |
VI.B |
5. Búri Dávid |
VII.A |
6. Meliska Dániel |
VII.B |
7. Molnár Szabolcs |
VII.B |
8. Repka József |
VII.B |
9. Vetter Gyula |
VII.B |
10. Bábindeli Márió |
VIII.A |
11. Behan Zsolt |
VIII.A |
12. Családi Dávid |
VIII.A |
13. Nagy Krisztián |
VIII.A |
14. Pásztor István |
VIII.A |
15. Šarovecky Krisztián |
VIII.A |
16. Török Viktor |
VIII.A |
Eredmények: I. helyezés - Repka József (V.)
II. helyezés - Török Viktor (VIII.A)
III. helyezés - Török Tamás (VI.A)
IV. helyezés - Tóth László (IX.)
Versenybíró: Machník Ján
Szervező: Mgr. Köteles Péter
2014/2015
Ifjúsági GRAND PRIX -Oroszka 2015. április 18.
Résztvevők:
Felkészítő pedagógus: Mgr. Köteles Péter
X. karácsonyi sakkbajnokság (2014. december 16.) AI-Zselíz
Eredmények:
1. Meliska Gabriella (IX.A)
2. Repka József (VI.B)
3. Vetter Gyula (VI.B)
4. Török Tamás (V.B)
Bíró: Machník Ján
Szervező: Köteles Péter
X. Összmagyar Nemzeti Diákbajnokság Pécs
2014.november 14-16.
SAKK
Általános iskolás lány kategória:
1. Libik Krisztina - Erdély
2. Leipold Boglárka - Pécs
3. Meliskova Gabriela – Felvidék
Diákolimpia művészeti és sportvetélkedő országos döntője
2014 október 3- 4. Dunaszerdahely
Meliska Gabriella (IX.A)
Repka József (VI.B)
2013/2014
Polgármester kupa - Szentgyörgy
2014. május 30., Szentgyörgy
Csapatverseny (Meliska Gabriella, Ábel Dávid, Kaszmán Dániel, Dimitrov Péter)
6 csapatból 2. helyezés
Nyitra megye kupája, 2014. április 26., Oroszka
A versenyen 56 versenyző vett részt. Iskolánkat 10 tanuló képviselte Köteles tanító bácsi irányításával. Szereplésük sikeres volt. A középmezőnyben végeztek.
Repka József (V.B) elismerő oklevelet kapott a leggyorsabb matt-tal nyerésért.
A versenyen résztvevő tanulók:
Matuška Szilveszter (IX.A), Ábel Dávid (IX.B), Bódiš Mihály (IX.B), Dimitrov Péter (IX.B), Kaszmán Dániel (IX.B), Meliska Gabriella (VIII.A), Családi Dávid (VI.A), Repka József (V.B), Levicky Máté (III.B), Családi Norbert (III.B)
Adventi sakkbajnokság -iskolai fordulók
2012/2013
Nyitra megye kupája