2019/2020
Angolverseny az ipolysági Szondy György Gimnáziumban
Helyszín: Ipolyság
Idópont: 2020. III. 4.
Résztvevő tanulók: Čatlóš Tamás (IX.) - középmezőny
Šógor Bálint Marcell (VIII.B) - középmezőny
A magyar költészet napja
Rajzpályázat csoportmunkák kategória:
dicsérő oklevelet kapott kiváló csapatmunkáért és a kreatív alkotásért az I.A, I.B, II.A, II.B, III.A, III.B, IV.A ,IV.B osztály.
Rajzpályázat, egyéni alkotás, alsó tagozat:
elismerő oklevelet kaptak a legszebb rajzok készítői:
Ványi Lajos II.A, Hanusič Sophia III.B, Szekereš Lilien III.B, Urbán Kiara III.B
Rajzpályázat, egyéni alkotás, felső tagozat:
1.helyezés: Molnár Dóra VII.B,
2.helyezés: Baka Réka anett VII.A,
2.helyezés: Kovács Kloé VI.,
3.helyezés: Cserba Bianka V.A,
3.helyezés: Csikós Friderika VI.
A II. Fülolaj Anyanyelvi Vetélkedő helyezettjei:
1.helyezés: Melczer Anna VIII.,
2.helyezés: Furár Barbara VIII.,
2.helyezés: Šarovecká Dorina VIII.
Résztvevők: Családi Norbert, Molnár Gábor, Horváth Noémi, Bobál Alexandra, Puksa Dániel,Levicky Máté István, Dioši Dániel, Kiss Szilvia, Tanai Noémi, Vavro Zsófia,Félix Eszter, Szabó Jázmin.
Egyházmegyei Versmondó Verseny
Helyszín: Sáró
Időpont: 2018. október 26.
Résztvevő tanulók:
I. kategória:
Alt Sára (IV.A) - 1. helyezés
Alt Gergő (II.A) - részvétel
II. kategória:
Trgiňa Marcell (V.B) - 2. helyezés
Cserba Bianca (V.A) - 3. helyezés
Révész Erzsébet (V.A) - 3. helyezés
Riedly Bence Levente (V.A) - részvétel
Török Dávid (V.A) - részvétel
Sunyík Zsófia (V.B) - részvétel
Révész András Benedek (VII.A) - részvétel
Gyurcsó István Szavalóverseny
Helyszín: Garamkövesd
Idópont: 2018. IV.6.
Résztvevő tanulók: Kreko Bianka (VI.B) - részt vett
Hudák Zsófia (VI.B) - részt vett
Viczencz Vivien (VIII.A) - részt vett
Lakatoš Jim (VIII.B) - részt vett
20. Mazsorett Fesztivált Nagysalló
2017. május 20-án 20. alkalommal rendezték meg a Mazsorett Fesztivált Nagysallón A látványos felvonuláson jelen volt a Happy Girls Mazsorett Tánccsoport is.
11. országos irodalmi vers-és prózaíró verseny Nagyurány (Šurany) - szlovák nyelvű verseny
Téma: Mojej matke
Díjatadás időpontja: 2017. május 12.
Helyszín: Nagysurány, zsinagóga
1. kategória, próza:
Belák Attila III.B - 3. helyezés
Regionális népdalverseny
Időpont : 2017. április 25.
Helyszín: az érsekújvári Csemadok székház
Benevezett versenyző: 96 énekes, tizennyolc iskolából, ill. óvodából.
Versenyzőink: Chen Jiuan III. A - ezüstsáv
Lojda Zoja I. A - bronzsáv
Felkészítő pedagógus: Mgr. art. Horváth Diana
A XVII., a Romane Jile-Cigány Szívek Polgári Társulás által szervezett "Érezzük át a költők szavát" elnevezésű országos szavalóverseny:
Időpont : 2016. október 27.
Helyszín: Csata, kultúrház
Versenyzőink: Jonáš Margarita (II.A) - részvét
Lakatoš Jim (VII.B) - részvét
2015/2016
„A költészet én vagyok“ – iskolai pályázati felhívás a költészet napja alkalmából
1. kategória - fénykép készítése József Attila: Kertész leszek című verséhez
1. helyezés: Révész Bálint Kadosa (VI.A)
2. helyezés: Melczer Anna (V.)
3. helyezés: Debnár Dániel (VI.A)
2. kategória - képzőművészeti alkotás Nemes Nagy Ágnes: Nyári rajz című verséhez
1. helyezés: Nagy Karin (VIII.B)
2. helyezés: Kiss Szilvia (VI.B)
3. helyezés: Félix Eszter (VI.B)
3. kategória - rövid videó készítése egy szabadon választott vershez
1. helyezés: Puksa Mátyás Ferenc, Tóth Krisztián, Kovács Zsolt, Gašparik Tamás (VIII.B)
2. helyezés: Puksa Dániel Márton (V.)
3. helyezés: Bitter Krisztián (V.)
„Angol prezentációs nap“ - iskolai rendezvény
Időpont: 2016. április 27.
Résztvevők:
Tanai Noémi (VI. B)
Szalai Bálint (VIII. B)
Szabó Sándor (VIII. B)
Klimaj Fanni (VIII. B)
Belan Veronika (IX.)
Minden versenyző rangsorolás nélkül elismerő oklevelet kapott.
„Ébredj új tavasz!” - 2016
a Közép-Dunántúli Régió és a Felvidék általános iskolás diákjainak szavalóversenye
Díjátadó: 2016. május 7.
Helyszín:a Tatai Református Gimnázium
1.korcsoport:
Kreko Bianka (IV.B) - ezüstsáv
Šógor Bálint Marcell (IV.B) - bronzsáv
10. országos irodalmi vers-és prózaíró verseny Nagyurány (Šurany) - szlovák nyelvű verseny
Téma: Mojej matke
Díjatadás időpontja: 2016. május 6.
Helyszín: Nagyurány, zsinagóga
1. kategória, próza:
Molnár Dóra IV.B - 3. helyezés
RoboGo programozóverseny a Tompa Mihály Református Gimnáziumban
Időpont: 2016. március 11.
Balya Dániel és Vetter Gyula csapatversenyben a 3. helyen végeztek
Felkészítő pedagógus: Ing. Főző Zoltán