2023/2024
A 2. (megyei) forduló, Nyugat.Szlovákiai-kerület
Helyszín: Párkány, Ady Endre Alapiskola
Időpont: 2024. II.16.
Egyéni verseny:
2 évfolyam (55 versenyző közül):
Dudáš Hanna 13. helyezés
Tóth Hanna 38. helyezés
Sivák Dominik 40. helyezés
Szabó Ádám 48. helyezés
Jakab Lilien 50. helyezés
3.évfolyam (57 versenyző közül):
Demény Arnold 33. helyezés
Vrábel Kristián 50. helyezés
Medo Noel Zoárd 53. helyezés
4.évfolyam (52 versenyző közül):
Gasparik Márk 14. helyezés
Potocki Regina 23. helyezés
Valach Tamás 33. helyezés
Parák Kristián 41. helyezés
Lojda Zsófia 51. helyezés
5.évfolyam (57 versenyző közül):
Demeter Erika Lujza 21. helyezés
Csuvara Péter 34. helyezés
7.évfolyam (36 versenyző közül):
Mangult Dávid 15. helyezés
Alt Gergő 26. helyezés
Nyustyin Dóra 29. helyezés
8.évfolyam (38 versenyző közül):
Raj Kristián 9. helyezés
Csapatverseny:
2. évfolyam: 7. helyezés
3. évfolyam: 8. helyezés
4. évfolyam: 6. helyezés
7. évfolyam: 5. helyezés
ZRÍNYI ILONA MATEMATIKAVERSENY (2-8. évfolyam részére) |
||||
1. iskolai forduló 2023.november 20. 14:30 Helyszín: könyvtár, VIII.o. Területi forduló 2024. február 16. (péntek) 14:30 |
||||
A tanuló neve | Osztály | Felkészítő pedagógus | ||
1. | Birdáč Róbert | II.A | Mgr. Erdélyi Tünde | |
2. | Dóka Dominik | |||
3. | Dulai Karin | |||
4. | Jakab Lilien | |||
5. | Ábel Zoé | II.B | Mgr. Félix Mária | |
6. | Drozdík Dáriusz | |||
7. | Dudáš Hanna | |||
8. | Sivák Dominik | |||
9. | Szabó Ádám | |||
10. | Tóth Hanna | |||
11. | Ványi Annamária | |||
12. | Demény Arnold | III.A | Mgr. Sokol Zsuzsanna | |
13. | Kóša Béla | |||
14. | Medo Noel Zoárd | |||
15. | Somogyi Dóra | |||
16. |
|
III.B | Mgr. Duba Annamária | |
17. | Tóth Máté | |||
18. | Vrábel Kristián | |||
19. | Dóka Dániel | IV.A | PaedDr. Demeter Ildikó | |
20. | Kovács Lilien | |||
21. | Parák Kristián | |||
22. | Reisch Friderika | |||
23. | Valach Tamás | |||
24. | Valach Veronika | |||
25. | Gasparik Márk | IV.B | Mgr. Mokos Éva | |
26. | Kotasz Dóra | |||
27. | Lojda Zsófia | |||
28. | Potocki Regina | |||
29. | Szűcs Zoja | |||
30. | Balla Barnabás | V. | Mgr. Tar Myrtil | |
31. | Csuvara Péter | |||
32. |
|
|||
33. | Demeter Erika Lujza | |||
34. | Alt Gergő | VII.A | PaedDr. Demeter Ildikó | |
35. | Mangult Dávid | |||
36. | Nyustyin Dominik | |||
37. | Nyustyin Dóra | |||
38. | Reisch Lajos | |||
39. | Trgiňa Viktória | |||
40. | Antal Tamás | VIII. | PaedDr. Demeter Ildikó | |
41. | Antal Noel | |||
42. | Kalló Mihály | |||
43. | Raj Kristián |
2022/2023
A 2. (megyei) forduló
Helyszín: Párkány
Időpont: 2023. II.17.
Egyéni verseny:
Helyezés |
Név |
Osztály |
Felkészítő pedagógus |
7. |
Potocki Regina |
3.B |
Mgr. Mokos Éva |
8. |
Mangult Dávid |
6.A |
PaedDr. Demeter Ildikó |
Raj Kristián |
7. |
PaedDr. Demeter Ildikó |
|
12. |
Valach Tamás |
3.A |
PaedDr. Demeter Ildikó |
15. |
Varga Zoe |
2.A |
Mgr. Nagy Tünde |
16. |
Gasparik Márk |
3.B |
Mgr. Mokos Éva |
24. |
Nyustyin Dominik |
6.A |
PaedDr. Demeter Ildikó |
29. |
Nagy Tibor |
8.A |
Ing. Szelle Emőke |
32. |
Lojda Zsófia |
3.B |
Mgr. Mokos Éva |
37. |
Török Alexa |
3.B |
Mgr. Mokos Éva |
39. |
Meliska Dominika |
6.B |
Ing. Szelle Emőke |
40. |
Szalma Lilla |
2.A |
Mgr. Nagy Tünde |
43. |
Demeter Erika Lujza |
4. |
Mgr. Sokol Zsuzsanna |
44. |
Vrábel Kristián |
2.B |
Mgr. Duba Annamária |
45. |
Demény Arnold |
2.A |
Mgr. Nagy Tünde |
Csapatverseny:
Helyezés |
Évfolyam |
Felkészítő pedagógus |
1. |
3. |
Mgr. Mokos Éva PaedDr. Demeter Ildikó |
7. |
6. |
PaedDr. Demeter Ildikó Ing. Szelle Emőke |
8. |
2. |
Mgr. Nagy Tünde, Mgr. Duba Annamária |
ZRÍNYI ILONA MATEMATIKAVERSENY 2022-2023
továbbjutók a 2. (megyei) fordulóba
Nyugat-Szlovákia terület
Demény Arnold II.A
Szalma Lilla II.A
Varga Zoe II.A
Vrábel Kristián II.B
Gasparik Márk III.B
Lojda Zsófia III.B
Potocki Regina III.B
Török Alexa III.B
Valach Tamás III.A
Demeter Erika Lujza IV.
Baka Dominik VI.A
Mangult Dávid VI.A
Meliska Dominika VI.A
Nyustyin Dominik VI.A
Raj Kristián VII.
Nagy Tibor VIII.A
Az iskolai fordulóban résztvevő tanulók:
ZRÍNYI ILONA MATEMATIKAVERSENY (2-8. évfolyam részére) |
|||
Iskolai forduló 2022. november 21. (hétfő) 14:30 Helyszín: az iskola étterme |
|||
A tanuló neve | Osztály | Felkészítő pedagógus | |
1. | Demény Arnold | II.A | Mgr. Nagy Tünde |
2. | Kóša Béla | ||
3. | Medo Noel Zoárd | ||
4. | Somogyi Dóra | ||
5. | Szalma Lilla | ||
6. | Varga Zoe | ||
7. | Gutrai Christian | II.B | Mgr. Duba Annamária |
8. | Hasznos Csaba | ||
9. | Tóth Máté | ||
10. | Veselovsky Tamás | ||
11. | Vrábel Kristián | ||
12. | Dóka Dániel | III.A | PaedDr. Demeter Ildikó |
13. | Hegedy Gábor | ||
14. | Reisch Friderika | ||
15. | Parák Kristián | ||
16. | Trgiňa Karolína | ||
17. | Valach Tamás | ||
18. | Valach Veronika | ||
19. | Gasparik Márk | III.B | Mgr. Mokos Éva |
20. | Kotasz Dóra | ||
21. | Lojda Zsófia | ||
22. | Potocki Regina | ||
23. | Török Alexa | ||
24. | Balla Barnabás | IV. | Mgr. Sokol Zsuzsanna |
25. | Csuvara Péter | ||
26. | Karko Zsófia | ||
27. | Demeter Erika Lujza | ||
28. | Koncsal Éva | ||
29. | Szölösi Lilien | V. | Mgr. Tar Myrtil |
30. | Félix Emma | ||
31. | Alt Gergő | VI.A | PaedDr. Demeter Ildikó |
32. | Mangult Dávid | ||
33. | Nyustyin Dominik | ||
34. | Trgiňa Viktória | ||
35. | Reisch Lajos | ||
36. | Baka Dominik | VI.B | Ing. Szelle Emőke |
37. | Meliska Dominika | ||
38. | Szelle Márk | ||
39. | Tóth Péter | ||
40. | Raj Kristián | VII. | PaedDr. Demeter Ildikó |
41. | Kapusta Barnabás | VIII.A | Ing. Szelle Emőke |
42. | Nagy Andrea | ||
43. | Nagy Tibor | ||
44. | Tóth Ruben |
2019/2020
Helyezés |
Név |
Osztály |
Felkészítő pedagógus |
5. |
Raj Tamara |
VI.B |
Mgr. Tar Myrtil |
12. |
Raj Krisztián |
IV:B |
Mgr. Mokos Éva |
15. |
Jašák Kevin |
VI.A |
Ing. Szelle Emőke |
20. |
Nyustyin Dominik |
III.A |
Mgr. Sokol Zsuzsanna |
24. |
Szelle Márk |
III.B |
Ing. Szelle Emőke |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny - résztvevő tanulók 2020. február 21. (péntek), 14:00 |
|||
|
A tanuló neve |
Osztály |
Felkészítő pedagógus |
1. |
Félix Emma |
II.B |
Mgr. Félix Mária |
2. |
Nyustyin Dóra |
III.A |
Mgr. Sokol Zsuzsanna |
3. |
Nyustyin Dominik |
III.A |
Mgr. Sokol Zsuzsanna |
4. |
Szelle Márk |
III.B |
Mgr. Duba Annamária |
5. |
Raj Krisztián |
IV.B |
Mgr. Mokos Éva |
6. |
Jašák Kevin |
VI.A |
Ing. Szelle Emőke |
7. |
Raj Tamara |
VI.B |
Ing. Szelle Emőke |
8. |
Tóth Krisztián |
VIII.A |
Mgr. Tar Myrtil |
9. |
Fazekas Levente |
VIII.B |
Mgr. Tar Myrtil |
10. |
Hudák Zsófia |
VIII.B |
Mgr. Tar Myrtil |
11. |
Molnár Balázs |
VIII.B |
Mgr. Tar Myrtil |
12 |
Pólya Márk |
VIII.B |
Mgr. Tar Myrtil |
2018/2019
Helyezések sorrendje:
Hely. |
Név |
Oszt. |
Pontsz. |
Felk. t. |
||
5. |
Raj |
Tamara |
5. |
B |
85 |
Tar Myrtil |
20. |
Jašák |
Kevin |
5. |
A |
65 |
Tar Myrtil |
22. |
Családi |
Norbert |
8. |
|
74 |
Tar Myrtil |
45. |
Kicsindy |
Krisztián |
5 |
A |
49 |
Tar Myrtil |
53. |
Mikle |
Márk |
4. |
B |
57 |
Sokol Zsuzsanna |
58. |
Raj |
Krisztián |
3 |
B |
49 |
Mokos Éva |
61. |
Alt |
Sára |
4 |
A |
55 |
Sokol Zsuzsanna |
71. |
Kalló |
Mihály |
3 |
A |
45 |
Urbán Beáta |
Résztvevő tanulók:
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019. február 15. (péntek), 14:00 |
|||
|
A tanuló neve |
Osztály |
Felkészítő pedagógus |
1. |
Kalló Mihály |
III.A |
Mgr. Urbán Beáta |
2. |
Éder Máté |
III.A |
|
3. |
Raj Krisztián |
III.B |
Mgr. Mokos Éva |
4. |
Alt Sára |
IV.A |
Mgr. Sokol Zsuzsanna |
5. |
Kapusta Barnabáš |
IV.A |
|
6. |
Kóša Andrea Valentina Annamária |
IV.A |
|
7. |
Mikle Márk |
IV.B |
Mgr. Sokol Zsuzsanna |
8. |
Jašák Kevin |
V.A |
Mgr. Tar Myrtil |
9. |
Kicsindy Krisztián |
V.A |
|
10. |
Raj Tamara |
V.B |
Mgr. Tar Myrtil |
11. |
Karko Laura |
VI. |
Mgr. Tar Myrtil |
12. |
Streda Bálint |
VII.A |
PaedDr. Demeter Ildikó |
13. |
Tóth Krisztián |
VII.A |
|
14. |
Fazekas Levente |
VII.B |
PaedDr. Demeter Ildikó |
15. |
Molnár Balázs |
VII.B |
|
16. |
Szalai Martina |
VII.B |
|
17. |
Varga Máté Richard |
VII.B |
|
18. |
Családi Norbert |
VIII. |
Mgr. Tar Myrtil |
19. |
Puksa Márton Dániel |
VIII. |
|
2017/2018
Helyezések sorrendje
Hely. | Név | Oszt. | Pontsz. | jó | rossz | Felk. t. | ||
1. | Raj | Tamara | 4. | B | 96 | 18 | 1 | Mokos Éva |
17. | Családi | Norbert | 7. | 81 | 15 | 9 | Tar Myrtil | |
19. | Raj | Krisztián | 2. | B | 63 | 11 | 6 | Félix Mária |
37. | Mikle | Réka | 5. | 61 | 10 | 4 | Tar Myrtil | |
37. | Kaszmán | Tamás | 6. | A | 59 | 9 | 2 | Demeter Ildikó |
39. | Repka | Alexandra | 6. | A | 58 | 10 | 7 | Demeter Ildikó |
44. | Csomor | Dániel | 8. | A | 44 | 7 | 14 | Demeter Ildikó |
50. | Snírer | Tamás | 6. | B | 55 | 10 | 10 | Demeter Ildikó |
57. | Főző | Máté Richard | 3. | 55 | 11 | 14 | Főző Zoltán | |
75. | Mikle | Márk | 3. | B | 49 | 8 | 8 | Sokol Zsuzsanna |
Zrínyi Ilona Matematikaversenyen résztvevő tanulók névsora 2018. február 16. (péntek), 14:00 |
|||
|
A tanuló neve |
Osztály |
Felkészítő pedagógus |
1. |
Kalló Mihály |
II.A |
Mgr. Erdélyi Tünde |
2. |
Lojda Zoja |
II.A |
|
3. |
Raj Krisztián |
II.B |
Mgr. Félix Mária |
4. |
Hanusič Sophia |
II.B |
|
5. |
Lábsky Melinda |
II.B |
|
6. |
Hemela Sándor Dániel |
II.B |
|
7. |
Kapusta Barnabáš |
III.A |
Mgr. Sokol Zsuzsanna |
8. |
Haris Áron |
III.B |
Mgr. Sokol Zsuzsanna |
9. |
Mikle Márk |
III.B |
|
10. |
Szabó Kristóf |
III.B |
|
11. |
Raj Tamara |
IV.B |
Mgr. Mokos Éva |
12. |
Karko Laura |
V. |
Mgr. Tar Myrtil |
13. |
Kovács Kloé |
V. |
|
14. |
Mikle Réka |
V. |
|
15. |
Baka Réka Anett |
VI.A |
PaedDr. Demeter Ildikó |
16. |
Kaszmám Tamás |
VI.A |
|
17. |
Lakatos Imre |
VI.A |
|
18. |
Repka Alexandra |
VI.A |
|
19. |
Streda Bálint |
VI.A |
|
20. |
Tanai Ákos |
VI.A |
|
21. |
Tóth Krisztián |
VI.A |
|
22. |
Fazekas Levente |
VI.B |
PaedDr. Demeter Ildikó |
23. |
Hudák Zsófia |
VI.B |
|
24. |
Snírer Tamás |
VI.B |
|
25. |
Varga Máté Richard |
VI.B |
|
26. |
Családi Norbert |
VII. |
Mgr. Tar Myrtil |
27. |
Csomor Dániel |
VIII.A |
PaedDr. Demeter Ildikó |
28. |
Jenčo Dániel |
VIII.A |
|
29. |
Kovács Ezechiel |
VIII.A |
|
30. |
Levický Artúr |
VIII.A |
|
31. |
Titkoš Alan Dávid |
VIII.A |
|
32. |
Boška Márk |
VIII.B |
PaedDr. Demeter Ildikó |
33. |
Dioši Dániel |
VIII.B |
|
2016/2017
Zrínyi Ilona Matematikaverseny eredményes versenyzői a 2016/2017-es tanévben:
Zrínyi Ilona Matematikaversenyen résztvevő tanulók névsora
2017. február 17., 14:00
Tanuló neve |
Osztály |
Felkészítő pedagógus |
|
1. |
Baka Attila |
III.A |
Mgr. Urbán Bea |
2. |
Bócz Bence |
III.A |
|
3. |
Chen Jiu An |
III.A |
|
4. |
Jašák Kevin |
III.A |
|
5. |
Kicsindy Krisztián |
III.A |
|
6. |
Szabó Konrád |
III.A |
|
7. |
Török Dávid |
III.A |
|
8. |
Pásztor Ramón Noel |
III.B |
Mgr. Mokos Éva |
9. |
Raj Tamara |
III.B |
|
10. |
Karko Laura |
IV. |
Mgr. Sokol Zsuzsanna |
11. |
Kovács Kloé |
IV. |
|
12. |
Mikle Réka |
IV. |
|
13. |
Baka Réka Anett |
V.A |
PaedDr. Demeter Ildikó |
14. |
Kaszmán Tamás |
V.A |
|
15. |
Lakatos Imre |
V.A |
|
16. |
Streda Bálint |
V.A |
|
17. |
Tanai Ákos |
V.A |
|
18. |
Tóth Krisztián |
V.A |
|
19. |
Fazekas Levente |
V.B |
PaedDr. Demeter Ildikó |
20. |
Hudák Zsófia |
V.B |
|
21. |
Jenčo Dániel |
VII.A |
PaedDr. Demeter Ildikó |
22. |
Titkoš Alan Dávid |
VII.A |
|
23. |
Boška Márk |
VII.B |
PaedDr. Demeter Ildikó |
24. |
Dióši Dániel |
VII.B |
|
25. |
Félix Eszter |
VII.B |
|
26. |
Miklós Zsombor |
VII.B |
|
27. |
Meliska Dániel |
VIII.B |
Mgr. Tar Myrtil |
28. |
Molnár Szabolcs |
VIII.B |
|
29. |
Vincze Krisztián |
VIII.B |
2015/2016
Zrínyi Ilona Matematikaverseny eredményes versenyzői a 2015/2016-os tanévben:
Raj Tamara | 2. B | 19. | Félix Mária | |
Kovács Kloé | 3. | 39. | Sokol Zsuzsanna | |
Gašparik Tamás | 8. B | 45. | Blanár Erika | |
Jašák Kevin | 2. A | 51. | Erdélyi Tünde | |
Repka Alexandra | 4. A | 52. | Urbán Beáta | |
Trgiňa Marcell | 2. B | 55. | Félix Mária | |
Šógor Bálint Marcell | 4. B | 55. | Mokos Éva | |
Kovács Dániel | 3. | 57. | Sokol Zsuzsanna | |
Mikle Réka | 3. | 65. | Sokol Zsuzsanna |
Zrínyi Ilona Matematikaversenyen résztvevő tanulók névsora 2016. február 19., 14:00 |
|||
Tanuló neve |
Osztály |
Felkészítő pedagógus |
|
1. |
Baka Attila |
II.A |
Mgr. Erdélyi Tünde |
2. |
Jašák Kevin |
II.A |
|
3. |
Kicsindy Krisztián |
II.A |
|
4. |
Török Dávid |
II.A |
|
5. |
Pásztor Noel |
II.B |
Mgr. Félix Mária |
6. |
Raj Tamara |
II.B |
|
7. |
Szántó Rita |
II.B |
|
8. |
Szekereš Kála |
II.B |
|
9. |
Trgiňa Marcell |
II.B |
|
10. |
Csikós Friderika |
III. |
Mgr. Sokol Zsuzsanna |
11. |
Karko Laura |
III. |
|
12. |
Kotrus Nikolett |
III. |
|
13. |
Kováč Dániel |
III. |
|
14. |
Kovács Kloé |
III. |
|
15. |
Mikle Réka |
III. |
|
16. |
Okoš Máté Zsolt |
III. |
|
17. |
Parák Veronika |
III. |
|
18. |
Kaszmán Tamás |
IV.A |
Mgr. Urbán Beáta |
19. |
Repka Alexandra |
IV.A |
|
20. |
Tóth Krisztián |
IV.A |
|
21. |
Sógor Bálint Marcell |
IV.B |
Mgr. Mokos Éva |
22. |
Puksa Dániel Márton |
V. |
Mgr. Tar Myrtil |
23. |
Gašparik Tamás |
VIII.B |
Mgr. Blanár Erika |
24. |
Puksa Mátyás Ferenc |
VIII.B |
2014/2015
2015. február 20.
Zrínyi Ilona Matematikaverseny, 2015
Eredménylista
Hely. |
Név |
Oszt. |
Jó |
Rossz |
Pontsz. |
Felk. tanár |
|
23. |
Okoš Máté Zsolt |
2. |
B |
15 |
10 |
75 |
Duba Annamária |
34. |
Nagy Zoltán |
8. |
10 |
8 |
62 |
Blanár Erika |
|
56. |
Kotrus Nikolett |
2. |
A |
12 |
13 |
60 |
Nagy Tünde |
69. |
Családi Norbert |
4. |
B |
9 |
10 |
51 |
Sokol Zsuzsa |
74. |
Šógor Bálint Marcell |
3. |
B |
6 |
2 |
47 |
Mokos Éva |
A versenyen részt vevő tanulók:
1. Berkes Béla (II.A)
2. Csikós Friderika (II.A)
3. Kotrus Nikolett (II.A)
4. Szabó Krisztián (II.A)
5. Karko Laura (II.A)
6. Šuba Zsombor (II.B)
7. Kováč Dániel (II.B)
8. Okoš Máté Zsolt (II.B)
9. Mikle Réka (II.B)
10. Repka Alexandra (III.A)
11. Šógor Bálint Marcell (III.B)
12. Fazekas Levente (III.B)
13. Furár Barbara (IV.A)
14. Bobál Alexandra (IV.A)
15. Vágó László (IV.A)
16. Molnár Gábor (IV.A)
17. Horváth Noémi (IV.A)
18. Családi Norbert (IV.B)
19. Puksa Dániel Márton (IV.B)
20. Gaál Boglárka (VII.A)
21. Puksa Mátyás Ferenc (VII.B)
22. Nagy Zoltán (VIII.)
2013/2014
Az eredménylistán csak azok a tanulók jelennek meg, akiknek a teljesítménye a megyei átlag
fölött van. Ezek itt a legjobbak.
Helyezés | Név | Évfolyam | Jó | Rossz | Pont | % | Felkészítő tanár |
12. | Családi Norbert | 3. B osztály | 16 | 9 | 80 | 64% | Sokol Zsuzsanna |
48. | Levicky Máté István | 3. B osztály | 11 | 8 | 61 | 49% | Sokol Zsuzsanna |
24. | Nagy Zoltán | 7. osztály | 11 | 2 | 72 | 48% | Horváth Irén |
44. | Varga Rebeka | 6. B osztály | 10 | 8 | 57 | 46% | Horváth Irén |
48. | Nagy Krisztián | 6. A osztály | 10 | 10 | 55 | 44% | Horváth Irén |
72. | Bobál Alexandra | 3. A osztály | 10 | 11 | 54 | 43% | Sajka Mária |
51. | Félix Eszter | 4. B osztály | 9 | 8 | 53 | 42% | Mokos Éva |
55. | Stugel Ádám | 8. A osztály | 9 | 6 | 60 | 40% | Tar Myrtil |
61. | Pásztor István | 6. A osztály | 10 | 15 | 50 | 40% | Horváth Irén |
62. | Boska Márk | 4. B osztály | 10 | 15 | 50 | 40% | Mokos Éva |
62. | Török Viktor | 6. A osztály | 10 | 15 | 50 | 40% | Horváth Irén |
65. | Szalai Bálint | 6. B osztály | 9 | 12 | 49 | 39% | Horváth Irén |
85. | Csatlós Tamás | 3. B osztály | 8 | 10 | 47 | 38% | Sokol Zsuzsanna |
A versenyen részt vevő tanulók:
Sorsz. | Név | Évfolyam | Felkészítő tanár |
1. | Vágó László | 3. osztály | Sajka Mária |
2. | Ábel Fanni | 3. osztály | Sajka Mária |
3. | Bobál Alexandra | 3. osztály | Sajka Mária |
4. | Molnár Gábor | 3. osztály | Sajka Mária |
5. | Furár Barbara | 3. osztály | Sajka Mária |
6. | Horváth Noémi | 3. osztály | Sajka Mária |
7. | Családi Norbert | 3. osztály | Sokol Zsuzsanna |
8. | Jankus Norris Leonard | 3. osztály | Sokol Zsuzsanna |
9. | Levicky Máté István | 3. osztály | Sokol Zsuzsanna |
10. | Csatlós Tamás | 3. osztály | Sokol Zsuzsanna |
11. | Dávid Barnabás | 4. osztály | Urbán Beáta |
12. | Dudás Dániel | 4. osztály | Urbán Beáta |
13. | Jencso Dániel | 4. osztály | Urbán Beáta |
14. | Boska Márk | 4. osztály | Mokos Éva |
15. | Vavró Zsófia | 4. osztály | Mokos Éva |
16. | Diósi Dániel | 4. osztály | Mokos Éva |
17. | Molnár Ádám | 4. osztály | Mokos Éva |
18. | Félix Eszter | 4. osztály | Mokos Éva |
19. | Hévizi Kornélia | 5. osztály | Tar Myrtil |
20. | Nagy Viktória | 5. osztály | Tar Myrtil |
21. | Nagy Szilvia | 5. osztály | Tar Myrtil |
22. | Gaál Boglárka | 6. osztály | Horváth Irén |
23. | Pásztor István | 6. osztály | Horváth Irén |
24. | Nagy Krisztián | 6. osztály | Horváth Irén |
25. | Török Viktor | 6. osztály | Horváth Irén |
26. | Családi Dávid | 6. osztály | Horváth Irén |
27. | Varga Rebeka | 6. osztály | Horváth Irén |
28. | Puksa Mátyás Ferenc | 6. osztály | Horváth Irén |
29. | Szalai Bálint | 6. osztály | Horváth Irén |
30. | Nagy Zoltán | 7. osztály | Horváth Irén |
31. | Belan Veronika | 7. osztály | Horváth Irén |
32. | Molnár Szabolcs | 8. osztály | Tar Myrtil |
33. | Meliska Gabriella | 8. osztály | Tar Myrtil |
34. | Stugel Ádám | 8. osztály | Tar Myrtil |
35. | Sokol László | 8. osztály | Tar Myrtil |
36. | Henczi Gergely | 8. osztály | Tar Myrtil |
37. | Szabó Marcell | 8. osztály |
Tar Myrtil |